€ 375 van € 2.500 opgehaald

 15%
23 donaties in 4 jaren
Deze campagne is beëindigd.

Pup met open gehemelte

€ 375 van € 2.500 opgehaald
Deze campagne is beëindigd.
het verhaal

Ik ben Agnet, alleenstaand moeder van 3 kids. Naast mijn werk heb ik af en toe een nestje met labradoodle pups, wat ik met liefde en passie overal naast doe.


Nu voor het eerst heb ik een pup met een open gehemelte. Na veel lezen en onderzoek ben ik tot de conclusie gekomen dat de meeste fokkers deze honden in laten slapen. Dat terwijl de prognose na operatie gewoon goed is. Vaak gaat het om de naam die de fokker kan schaden en natuurlijk om de intensieve begeleiding die zo'n pup nodig heeft. 


De pup kan niet zelfstandig bij de moeder drinken. Dat betekend dat ik de pup sonde voeding moet geven om de 2 uur. Daarnaast kan de pup zich niet warm houden dus ook de kruiken en het plassen en poepen van de hond komen daar bij kijken. 


Doordat deze operaties niet zo vaak uitgevoerd worden zal dit bij een specialist moeten gebeuren. Dat brengt al snel een behoorlijk kosten plaatje met zich mee. 


Ik ben van mening dat ieder leven telt, dus ook het leven van deze pup! Opgeven staat niet in mijn vocabulaire. Een mens met een hazenlip laten we toch ook niet inslapen? 


Als de pup de leeftijd van 10 weken mag halen kan ze geopereerd worden en ook daarna is de begeleiding nog intensief. Daarna als alles goed is gegaan kan de hond een normaal leven leiden en van de sonde voeding af.


Ik ben een fokker die voor ieder dier gaat. Er zullen vast bakken kritiek komen en er zullen ook genoeg anderen zijn die goed vinden wat ik doe. Weet je, het maakt me nu even niet uit. Ik wil er alles aan gedaan hebben om het voor elkaar te krijgen en de wereld laten zien dat het wel kan en haalbaar is. 


Toch heb ik een klein beetje steun van jullie nodig, alle kleine beetjes helpen. Als de pup alles goed doorstaat, zoeken we een mooie plek voor haar.



Over de campagne
Beheerder:
Agnet Kokke
Gestart op:
14 October 2020
Gecontroleerd
Meer foto's
Ontvangen donaties
Donaties laden...
Plaats een reactie